کد خبر: 4088333
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۷

سطح قرآنی مدارس شهید مطهری ارتقا می‌یابد

معاون مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: با برگزاری جلسات مختلف با فعالان حوزه قرآن کریم ارتقای سطح فعالیت‌های قرآنی را دنبال می‌کنیم.

مدارس شهید مطهریحجت‌الاسلام حیدری، معاون پرورشی مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری کشور در گفت‌وگو با ایکنا از یزد با اشاره به فرمایش‌های رهبر انقلاب در دیدار دانش‌آموزان علوم و معارف اسلامی شهید مطهری اظهار کرد: رهبر انقلاب تأکید کردند این مدارس باید اقدام ویژه‌ای برای قرآن کریم انجام دهند.

وی ادامه داد: در این راستا دفتر آموزش متوسطه مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری به عنوان ستاد مدارس در سطح کشور این رسالت را برعهده خود می‌داند که سطح قرآنی مدارس را ارتقا دهد.

حیدری افزود: در این زمینه جلسات متعددی با گروه‌های مختلف قرآنی برگزار و برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته تا بتوانیم با استفاده از تجربیات مدارس و نیروهای قرآنی، سطح قرآنی را ارتقا و در مسیر اعتلای کلمه الله حرکت کنیم.

معاون پرورشی مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری با اشاره به برگزاری مسابقات قرآن کریم در استان یزد گفت: امسال برگزاری مسابقات با توجه به اینکه هر سال در تهران برگزار می‌شد، مقرر شد در استانی دیگر برگزار شود هر چند با سختی‌هایی همراه بود اما استان یزد با توجه به حضور نیروهای دغدغه‌مند در مدارس و مدیریت خوبی که حاکم بود، انتخاب و خوشبختانه در سطح عالی برگزار شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha