کد خبر: 4089247
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲

ایران اسلامی از پشتیبانی عظیم مردمی برخوردار است

مجمع بسیجیان استان یزد با صدور بیانیه‌‍ای توطئه‌های اخیر دشمن که با قصد ضربه زدن به اسلام و نظام مقدس اسلامی و ایجاد نگرانی در بین مردم دنبال می‌شود، را محکوم کرد.

بیانیهبه گزارش ایکنا از یزد، مجمع بسیجیان استان یزد با صدور بیانیه‌ای توطئه‌های اخیر دشمن که قصدی جز ضربه زدن به اسلام و نظام مقدس اسلامی و ایجاد نگرانی برای مردم ندارند، را محکوم کرد.

این مجمع با اشاره به سخنان سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر اینکه «خیمه، خیمه رسول‌الله است، اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی آتش زدن و ویران کردن این خیمه است، دور آن بچرخید، والله، والله، والله این خیمه اگر آسیب دید بیت‌الله الحرام، مدینه حرم رسول‌الله، نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی‌ماند، قرآن آسیب می‌بیند.» آورده است: نهال شکوهمند انقلاب اسلامی علیرغم میل دشمنان به بار نشسته و تبدیل به درخت تنومندی شده که بادها و حوادث روزگار نمی‌تواند خللی برآن وارد کند، اگر فرعون و فرعونیان توانستند در مقابل اراده الهی، جلوی تولد و رشد موسی (ع) را بگیرند، می‌توانند مانع پیشرفت و عزت انقلاب اسلامی شوند. اما براساس کلام وحی درسوره مبارکه توبه آیه 32 «یریدون ان یطفئوا نورالله بافواههم و یابی الله الا ان یتم نوره و لوکره الکافرون» فضای نورانی آموزه‌های دینی را می‌خواهند با حرف‌های بی‌ارزش تیره و تار کنند ولی خدا جز این نمی‌خواهد که این دین نورانی را تابنده و پاینده کند، هرچند بی دین‌ها خوششان نیاید.

امروز ملت سلحشور و همیشه در صحنه ایران با قامتی استوار گوش به فرمان رهبر فرزانه خود پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی می‌کند، هرچند دشمنان با استفاده از رسانه‌های معاند خارجی و ایادی سر سپرده در داخل اقدام به سیاه نمایی و سوء استفاده از فضای ایجاد شده اقدام به شایعه پراکنی، اتهام زنی علیه نیروهای خدوم انتظامی و در نهایت نظام مقدس جمهوری اسلامی می‌کنند.

پر واضح است آشوب و اغتشاش برای ترتیب دادن اقدامات تجزیه طلبانه و خطر انداختن جان مردم و هتک حرمت قرآن کریم، پرچم مقدس جمهوری اسلامی و مقدسات اعتقادی مردم به هیچ عنوان پذیرفته نیست و به شدت محکوم می‌شود. از طرفی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدرتمند و متکی به اسلام ناب محمدی (ص) و پشتیبانی عظیم مردمی است و در پهنه عظیم تمدنی به خوبی می‌تواند صدای معترضین و نقادان را بشنود و با پاسخگویی مناسب به آن دایره تمدن‌سازی نوین جهانی را طراحی کند.

مشکلات اقتصادی و معیشیتی، ضعف‌ها و کمبودها و ... نمی‌تواند در عزم استوار ملت و دولت انقلابی جهت اصلاح امور و پیشرفت همه جانبه خللی وارد کند و همانگونه که در دفاع مقدس براساس مکتب پویای اسلام، رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) و حضور جانانه مردم دشمنان مأیوس و به عقب رانده شدند، ان‌شاءالله در این جنگ ترکیبی نیز شکست مفتضحانه خواهند خورد. بنابراین مردم ما امیدوارانه براساس نقشه راه ترسیم شده توسط رهبر حکیم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم حرکت رو به جلوی خود را تا رسیدن به قله‌های عزت و شرف و پیشرفت و آبادانی با گام‌های استوار ادامه خواهند داد.

در پایان مجمع بسیجیان استان یزد ضمن محکوم کردن توطئه‌های اخیر دشمن که قصدی جز ضربه زدن به اسلام و نظام مقدس اسلامی و ایجاد نگرانی برای مردم ندارند، اعلام می‌دارد: آحاد بسیجیان جان بر کف در استان یزد تا آخرین قطره خون خود جهت اعتلای اسلام ناب محمدی (ص) آرمان‌های متعالی انقلاب اسلامی و سربلندی ملت ایران تحت رهبری رهبر فرزانه انقلاب اسلامی با بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌ها برای نیل به این اهداف تا پای جان ایستادگی کرده و استکبار جهانی و اذناب آنان را منکوب و مأیوس خواهند کرد.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha