کد خبر: 3977949
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳
گروه تواشیح و همخوانی «آوای وصال» یزد توانست در سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور رتبه دوم این جشنواره را بدست آورد.

درخشش گروه «آوای وصال» یزد در جشنواره ملی «قرآن و عترت»به گزارش ایکنا از یزد، گروه تواشیح دانشجویی «آوای وصال» دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد توانست با کسب امتیاز لازم در سی‌وپنجمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور رتبه دوم این جشنواره را بدست آورد.

ابراهیم شادپور، محمد گلمحمدی، محمدحسین نجارزاده، محمدجواد پرهیزکار، محمدعرفان میرجلیلی و محمد سالاری نوروزی با سرپرستی علی زادمهر از اعضای این گروه در این جشنواره بودند.

یادآور می‌شود گروه تواشیح دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی یزد به مدت 15 سال است که فعالیت شاخص قرآنی در قالب این هنر دینی را با حمایت و همکاری شورای فرهنگی این دانشگاه در دستور کار خود دارد و تاکنون اعزام‌هایی به خارج از کشور همانند عراق و سوریه جهت اجرای برنامه‌های قرآنی برای زائران ایرانی سازمان حج و زیارت و سازمان عتبات دانشگاهیان کشور را در کارنامه درخشان فرهنگی خود به ماندگار گذاشته است.

مهمترین رتبه‌های این گروه می‌توان به کسب مقام سوم جشنواره بین‌الملی سرود و تواشیح نوای رضوی، مقام‌های اول تا سوم مسابقات ملی قرآن و عترت دانشگاهی، مقام سوم جشنواره ملی سازمان بسیج دانشجویی، مقام اول مسابقات سازمان اوقاف و امورخیریه استان و راهیابی به عنوان شش گروه برتر فینالیست تواشیح‌خوان سال گذشته شورای عالی قرآن به عنوان تنها گروه تواشیح دانشگاهی در عرصه این مسابقات بین المللی قرآن کریم، توفیق دعوت اجرای هر ساله گروه در برنامه‌های مختلف مذهبی آستان قدس رضوی اشاره کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: