کد خبر: 3989903
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷

رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد با اشاره به برگزاری مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم، زمان برگزاری مرحله استانی را از ۱۶ تا ۱۸ شهریورماه اعلام کرد.

اعلام زمان برگزاری مرحله استانی مسابقات قرآن اوقاف در یزدحجت‌الاسلام محمود میرجلیلی، رئیس امور قرآنی اداره‌ کل اوقاف و امور خیریه استان یزد، درگفت‌وگو با ایکنا از یزد، با اشاره به برگزاری چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم اظهار کرد: مرحله شهرستانی این مسابقات در 6 منطقه برگزار شد که در مجموع 329 نفر به رقابت با یکدیگر پرداختند.

وی تعداد بانوان شرکت‌کننده در رشته‌های قرائت تحقیق، ترتیل، حفظ 5جزء، 10جزء، 20جزء و کل را 224 نفر اعلام کرد و ادامه داد: در گروه آقایان علاوه بر این رشته‌ها، اذان هم اضافه می‌شود که 105 نفر در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

میرجلیلی افزود: 54 نفر از بانوان و 58 نفر از آقایان به مرحله استانی که از 16 تا 18 شهریورماه در امامزاده سیدجفعر محمد(ع) یزد به صورت همزمان در دو مکان مجزا برگزار می‌شود، راه یافتند.

رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: مسابقات دعاخوانی و مدیحه‌سرایی و گروه تواشیح نیز که از مرحله استانی شرو ع می‌شود، عصر روز 16 شهریور تلاوت‌های بانوان و آقایان و گروه‌های تواشیح ضبط و برای مسابقات کشوری که باید در تهران داوری شود، ارسال خواهد شد و نفرات برگزیده معرفی می‌شوند.

میرجلیلی بیان کرد: در رشته دعاخوانی 31 بانو و 44 آقا و 4 گروه تواشیح حضور خواهند داشت که برنامه‌ها ضبط و به تهران ارسال می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: